Головна » Файли » Сторінка соціального педагога » Робота з дітьми

ЯК ПЕРЕЖИТИ КАРАНТИН – ПОРАДИ
[ Викачати з сервера (22.4 Kb) ] 05.05.2020, 16:10

Як пережити карантин – поради

Переглянь відеоДітям про карантин (нажми на запис )

Вимушені канікули можна провести продуктивно та з користю.

Пандемія коронавірусу в світі - топ тема всіх новин та розмов. Нещодавно COVID-19 дістався і до України. Карантин запроваджений до 3 квітня. Хто вже встиг запастися продуктами і самоізолюватись, а хтось ні. Утім, завжди важливо пам’ятати не лише про фізичне здоров’я, але і про психологічне.

«Намагайтеся не говорити постійно про вірус і проблеми загалом. Щоб бути в курсі останніх новин, достатньо щовечора переглядати підсумковий інформаційний випуск. Пам’ятайте, що тривога, стрес та паніка послаблює імунну систему».

Щодня, перед тим як встати з ліжка, подумати про щось хороше. «Теза про те, що «всі наші думки матеріалізуються» - не порожні слова, а доведений факт. Якщо задуматися, то кожен з нас, подумавши про щось, незабаром помічав, що думка може «втілюватися» в життя. Однак, багато людей не вміють думати правильно та формулювати свої бажання. Вони не можуть позбутися негативних думок, з якими звикли жити. Спочатку потрібно ці страхи викинути як старий мотлох, а потім візуалізувати свої бажання. Це - найбільш ефективний і дієвий спосіб для матеріалізації власних думок. Щоб бажане виповнилося, потрібно зрозуміти і чітко уявити, чого ви хочете, і продумати всі деталі».

Щоб час карантину пройшов з користю потрібно:

• Кожен день обов’язково присвятіть хоча б 15 хвилин фізкультурі. Віруси бояться сильних і позитивних людей.

• Читайте щодня. Читання – це своєрідна форма релаксації, яка допомагає боротися зі стресом і поганим настроєм.

• Дивіться цікаві фільми та пізнавальні програми. Напевно, у кожного є збережені в закладках списки фільмів та серіалів, які вже давно хотіли подивитися. Ось для цього ідеальний час!

• Карантин – ідеальний час для того....

Для повного перегляду - завантажте документ.

Категорія: Робота з дітьми | Додав: rachenkolilia