Головна » Файли » Сторінка соціального педагога » Документація

Посадова інструкція соціального педагога
[ Викачати з сервера (31.0 Kb) ] 22.04.2020, 18:47

Зразок бланку (приклад шаблону) інструкції:

(назва підприємства, установи, організації)

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА

ЗАТВЕРДЖУЮ

(керівник  установи, організації, інша посадова особа,

уповноважена затверджувати
посадову інструкцію)

_________  ____________________

(підпис)                  (прізвище, ініціали)

"___" ____________ ____ р.

1. Загальні положення

1.1. Призначення на посаду соціальний педагог та звільнення з неї здійснюється наказом завідувача відділу освіти ___________________________ за поданням керівника освітнього закладу з дотриманням вимог Кодексу законів про працю України та чинного законодавства про працю.

1.2. Соціальний педагог безпосередньо підпорядковується _____________.

1.3. У процесі своєї діяльності соціальний педагог керується Конституцією та законами України, постановами Кабінету міністрів України та наказами Міністерства освіти та науки України, органів управління освітою, іншими нормативними документами, а також локальними правовими актами освітнього закладу та цією посадовою інструкцією.

1.4. На період тимчасової відсутності соціальний педагог може бути замінений _____________________________________________________________.

1.5. Соціальний педагог отримує від адміністрації освітнього закладу матеріали нормативно-правового та організаційно-методичного змісту, знайомиться під розпис із відповідними документами.

1.6. Соціальний педагог систематично обмінюється інформацією з питань, що входять у його компетенцію, з адміністрацією та педагогічними працівниками освітнього закладу.

1.7. ____________________________________________________________.

2. Завдання та обов'язки

Соціальний педагог:

2.1. Здійснює посередництво між освітніми установами, сім'єю, трудовими колективами, громадськістю, організовує їх взаємодію, об'єднання зусиль із метою створення в соціальному середовищі умов для всебічного розвитку дітей, підлітків як особистостей, їх благополуччя в мікросоціумі.

2.2. Проводить соціально необхідну роботу щодо організації спілкування дітей, молоді, дорослих у громаді за місцем проживання, мікрорайоні, сімейно-сусідських спільнотах.

2.3. Сприяє участі вихованців у науковій, технічній, художній творчості, спортивній, суспільно корисній діяльності, виявленню задатків, обдаровань, розкриттю здібностей, талантів, дбає про професійне самовизначення та соціальну адаптацію молоді.

2.4. Залучає до культурно-освітньої, профілактично-виховної, спортивно-оздоровчої, творчої роботи різні установи, громадські організації, творчі спілки, окремих громадян.

2.5. Впливає на подолання особистих, міжособистісних, внутрішньо сімейних конфліктів, надає необхідну консультативну психолого-педагогічну допомогу дитячим, молодіжним об'єднанням, угрупованням соціальному ризику, дітям, підліткам, які потребують піклування.

2.6. Настановленням і особистим прикладом утверджує повагу до принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, гуманізму, доброти, працелюбства, інших доброчинностей.

2.7. Виховує повагу до батьків, жінки, культурно-національних, духовних, історичних цінностей України, країни походження, дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

2.8. Готує дітей, підлітків до свідомого життя в дусі взаєморозуміння, миру, злагоди між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами.

2.9. Додержується педагогічної етики, поважає гідність особистості дитини, захищає її від будь-яких форм фізичного або психічного насильства, запобігає вживанню ними алкоголю, наркотиків, іншим шкідливим звичкам, пропагує здоровий спосіб життя.

2.10. Займається профілактикою правопорушень неповнолітніх, дитячого побутового, дорожньо-транспортного травматизму, пожеж.

2.11. Постійно підвищує свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну культуру.

2.12. ___________________________________________________________.

3. Права

Соціальний педагог має право:

3.1. Брати участь в управлінні освітнім закладом у порядку, визначеному статутом закладу.

3.2. Захищати свою професійну честь

(Для повного перегляду - завантажте документ)

Категорія: Документація | Додав: rachenkolilia