Четвер
16.05.2024
21:18
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Ялтушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
Головна Реєстрація Вхід
Каталог файлів »
Категорії розділу
Звіти [7]
Фінансові звіти [1]

Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 59

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Головна » Файли » Сторінка директора » Звіти

Звіт директора Ялтушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2016-2017 н. р.
[ Викачати з сервера (6.06 Mb) ] 14.06.2017, 20:02

              Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178 «Про затвердження примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», відповідно до Положення про загальноосвітній навчальний заклад керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність на загальних зборах навчального закладу. Згідно Статуту школи на загальних зборах присутні делегати від учнівського, трудового і батьківського колективів та громадськості села.


           Моя діяльність, як директора, здійснювалась у відповідності до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» та була спрямована на виконання Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті, Закону України «Про національну програму інформатизації», Постанов Уряду України, нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України та місцевих органів управління освітою, на реалізацію регіональних та районних програм, оптимізацію мережі і розвиток закладу, створення умов для навчання і виховання учнів, праці педагогічних працівників, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей та підлітків.
             Мною, як керівником навчального закладу, здійснювався контроль та створювалися умови для виконанням робочого навчального плану 2016-2017 навчального року, річного плану роботи школи та Програми розвитку школи до 2020 року.


Основна мета моєї діяльності, як керівника, у 2016-2017 навчальному році:

  • створення умов для навчання учнів школи, забезпечення реалізації прав громадян на здобуття освіти в умовах школи І-ІІІ ступенів.
  • вдосконалення педагогічної системи школи відповідно до запитів батьків і учнів.
  • забезпечення функціонування та розвитку школи, підвищення якості освіти та ефективності виховання і розвитку учнів.

Для реалізації поставленої мети були вирішенні наступні завдання:

  1. Підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі.
  2. Забезпечення обов’язкової загальної середньої освіти.
  3. Створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчальний процес.
  4. Соціальний захист та робота щодо збереження і зміцнення здоров’я учасників навчально-виховного процесу.
  5. Організація різних форм позаурочної навчально-виховної роботи.
  6. Робота щодо забезпечення школи кваліфікованими педагогічними кадрами.
  7. Залучення педагогічної та батьківської громадськості навчального закладу до управління його діяльністю.
  8. Робота із звернень громадян з питань діяльності навчального закладу.
  9. Робота у мікрорайоні школи.
  10. Заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи

Отже, закінчився черговий навчальний рік. Сьогодні ми зібралися, щоб підбити деякі підсумки роботи колективу школи, оцінити мою діяльність на посаді керівника протягом  2016 – 2017 н.р.

У своїй діяльності протягом звітного періоду я керувалась Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

 

1.Загальні відомості про навчальний заклад:

Комунальний заклад освіти : загальноосвітня середня  школа І-ІІІ ступенів   розташований за адресою:

23021 Вінницька область

Барський район

с.Ялтушків, вул.Соборна,5

тел. 04341(33-240)

* Статут зареєстрований  Ялтушківською сільською Радою 22.01.2014 року , реєстраційний № 11471050006000490

* Свідоцтво про державну реєстрацію АОО № 577940, видано  Барською районною Державною адміністрацією Вінницької області 12.03.1996 року.

* Ідентифікаційний код: 13326430.

 

2.Матеріально-технічна база навчального закладу:

Школу засновано у 1975 році (будівля складається з 3-х поверхів, проектна потужність -960 учнів).

Заклад намагається створити умови для роботи і навчання, відремонтувати та довести до норм та вимог сьогодення навчальні кабінети, оснастити школу новим сучасним обладнанням.

Кожен рік виконуються косметичні ремонти, є висновки державної санітарно-епідеміологічної служби про відповідність приміщень вимогам санітарних норм і правил, дозвіл пожежної частини, протоколи замірів опори ізоляції електромережі.

У приміщенні школи 40 кабінетів:

  • Української мови та літератури -3
  • Кабінет етнографії-1
  • Російської мови  - 1
  • Кабінет фізики -1
  • Кабінет хімії - 1
  • Кабінет біології -2
  • Кабінет історії -1
  • Кабінет правознавства-1
  • Кабінет математики - 2
  • Кабінет географії - 1
  • Кабінет інформатики -2
  • Кабінет іноземної мови - 1
  • Кабінет естетичного напрямку -1
  • Кабінет практичного психолога – 1
  • Кабінет курсу «Захист Вітчизни» -1

Забезпеченість закладу меблями бажає оновлення. Більшість кабінетів і класних кімнат лише частково відповідають типовим перелікам та вимогам навчальних програм.

В школі є їдальня, актова зала, бібліотека з читальним залом, спортивний зал, спортивний майданчик, стадіон.

Цього року в експлуатацію була введена сенсорна кімната для дітей з особливими освітніми потребами.

Протягом останніх 3 років навчально-матеріальна база школи значно покращилась.

Пріоритетні завдання на 2017-2018 н.р.

1. Облаштувати хореографічну та ігрову кімнати.

2. Відкрити другий кабінет інформатики.

3. Облаштувати туалетну кімнату біля спортивного залу.

4. Закупити стільці для шкільної їдальні.

3. Фінансово-господарська діяльність

Будівля школи прийнята в експлуатацію майже 42 роки тому. Але, незважаючи на її вік і зношеність, районна влада, адміністрація школи разом із колективом вчителів та батьків постійно працюють над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її в робочому стані. Фінансування потреб школи проводиться централізованою бухгалтерією відділу освіти Барської районної державної адміністрації Протягом навчального року систематично велася виплата заробітної плати працівникам школи. За бажанням колективу кілька років поспіль здійснюється нарахування авансу. Бухгалтерія вчасно проплачувала за спожиту школою електроенергію. Завдяки злагодженості відповідальних за економію працівників, школа не виходить за ліміти спожитих енергоносіїв. Це сталось лише улітку 2016 року під час капітального ремонту із заміною вікон та зовнішніх дверей. Електромережа у поганому стані та власними силами вона постійно замінюється.

Проте система опалення знаходиться в критичному  стані й потребує негайного капітального ремонту. Та найбільшою проблемою є зношеність даху школи. Тому пріоритетним питанням є заміна даху із системою водовідведення. Це питання було обговорено на робочій зустрічі в присутності  голови Барської райдержадміністрації Саволюка В.В., його заступника Мельник Н.В., начальника відділу освіти Сторожук А.М., її заступника Решовської Л.В. та селищного голови Ялтушківської сільської ради Хваткова С. Д. Було вирішено розпочати роботу над проектно-кошторисною документацією.

 Працівниками централізованої бухгалтерії шкіл Барського району щорічно планово проводиться інвентаризація майна. Зауважень щодо забезпечення його збереження та оприбуткування немає. Завжди вчасно готується звітна документація, матеріали списуються або оприбутковуються.

Адміністрацією школи приділяється достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу. Коридори, вестибюль школи поступово поповнюються новими сучасними стендами, активно проводиться робота з озеленення класних кімнат. Подвір'я школи завжди прибране, доглянуте. На квітниках щороку висаджуються квіти, які протягом літа доглядають учні та працівники школи, своєчасно обрізаючи дерева, кущі. Огорожа завжди пофарбована, бордюри побілені. Обслуговуючим персоналом проводиться скошування трави на газонах, винесення і періодичне вивезення сміття з території школи.

Фінансування державою на поточне ремонтування та утримання закладу майже не здійснюється, тому що пріоритетами місцевої влади є реалізація капітальних проектів, таких як заміна теплотраси (90000 грн.), придбання котлів (329717 грн.), заміна зовнішніх вікон та дверей (3600000 грн. з співфінансуванням УФСІ).

А  проблема поточне ремонтування та утримання лягає на плечі громади.

Пріоритетні завдання на 2017-2018 н.р.

1. Здійснити капітальний ремонт із перекриттям даху.

2. Залити частину відмостку підвального приміщення.

3. Провести поточний ремонт зовнішньої стіни гаражного приміщення.

4. Застелити кахельною плиткою коридорне приміщення третього поверху.

4.Кадрове забезпечення навчального закладу:

Кадрова політика школи будується з урахуванням підвищених професійних вимог до вчителя, що обумовлюється інтенсивністю оновлення, модернізацією всіх компонентів освітнього процесу на всіх ступенях системи освіти і набуває значної актуальності у зв’язку з переходом закладів освіти до нового змісту, структури та терміну навчання (12 –річної школи). Сучасний загальноосвітній навчальний заклад потребує вчителя – психолога, вчителя – технолога, вчителя – дослідника, який повинен вміти творчо розв’язувати професійні проблеми.

Назріло питання формування педагогічних кадрів нового типу.

На початок 2016–2017н.р. до роботи приступили 36 педпрацівників, що складає 100% від потреби. Всі вчителі мають відповідну фахову освіту.

Ознайомитись із повним звітом можна лише при скачуванні матеріалу.

Категорія: Звіти | Додав: Ната
Переглядів: 489 | Завантажень: 89
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz