Звіти [7]
Фінансові звіти [1]

Головна » Файли » Сторінка директора » Звіти

Звіт директора Ялтушківської загальноосвітньої школи Паращук С.М. за підсумками 2017-2018 н.р.
[ Викачати з сервера (79.4 Kb) ] 08.09.2018, 00:36

Звітування керівників здійснюється з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, згідно з «Примірним Положенням  про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю» затвердженого наказом МОН України № 178 від 23.03.2005 року.

Завершився навчальний рік. Необхідний якісний і системний аналіз діяльності закладу.

Згідно з функціональними обов’язками директор школи здійснює безпосереднє керівництво школою, забезпечує реалізацію державної освітньої політики, у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про основні засади мовної політики в Україні», Статутом школи та чинними нормативно-правовими документами в галузі освіти у цілому та загальної середньої освіти зокрема.

Категорія: Звіти | Додав: Ната